Web Hizmetleri

İstanbul Web Stüdyo olarak sağladığımız web hizmetleri, firmanızın internet ortamında en iyi şekilde temsil edilmesi için gereken bütün tecrübe, donanım, araç-gereç ve ekipmanlara sahibiz.

Profesyonel Web Tasarım Hizmeti

Profesyonel web tasarım hizmetimizde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda başlar ve yine müşterilerimizin yönlendirmeleri ile akıllarındaki tasarım ortaya çıkarılır. Bu aşamada müşteri fikirleri tasarımcımızın tecrübesi ile birleşerek ortaya profesyonel bir iş çıkar. Logo ve websitesi uyumu harmonik renklerden, hizmet verilen alanı çağrıştıran renklerden veya müşterinin talebine göre şekillenir. Müşterilerin sektörüne göre yaptıkları işi ön plana çıkarmak için tasarımlar belirli oranlara uygun şekilde hazırlanır.

Web Programlama ve Geliştirme Hizmeti

Web geliştirme ekibi olarak sizlere efektif çözümler ile iş geliştirme konusunda pratiklik sağlıyoruz. Kurumsal web siteler veya E-Ticaret sitesi kurulum sonrasında ihtiyacınıza uygun eklenti ve widgetleri sunarak kullanım kolaylığı sunuyoruz.
Kullandığımız hazır altyapılar arasında Wordpress, Opencart, Woocommerce, Magento, Drupal, Joomla gibi Cms sistemleri bulunmaktadır. Her sistem için isteğe uygun özelleştirme yapılabilir.
Firmamızın kendi CMS sistemi de bulunmakta olup talebe göre işlem yapılabilir.

Kurumsal Kimlik Hizmeti

Kurumsal kimlik hizmeti firmanızın fiziki ve sanal olarak temsil edilmesi demektir. Kurumsal kimlik tasarımına verdiğiniz önem firmanızın profesyonelliğini ve kalitesini gösterir.

Kurumsal kimlik hizmetinde broşür, kalem, kalemlik, poster, klasör, mousepad, mail imzası, firma logosu, firma maskotu, antedli kağıt tasarımı, not defteri gibi birçok kalemi içermektedir. Bu seçeneklerin bazıları kesinlikle olmalı bazıları ise isteğinize bağlı olarak eklenebilir. Promosyon ürünleri ve fuar stand çalışmaları gibi detaylı kurumsal kimlik çalışmaları da gerçekleştirmekteyiz.

Web Tanıtımı ve Reklamcılığı

Web tanıtımı ve reklamcılık, firmanızın arama motorlarında ve web kullanıcılarına tanıtımında öne çıkmasını sağlayan bir hizmettir. Tanıtım faaliyetleri farklı kanallarda ve farklı şekillerde yapılabilir.

Firmanızın hangi alanda ve hangi kitleye hitap edeceğinizi belirtmeniz ile buna uygun çalışmalar başlar. Bir yol haritası çizilir ve bir reklam bütçesi oluşturulur. Bu reklam bütçesinde doğru anahtar kelimeler belirlenir ve pazar araştırması yapılır. Hitap edilecek kitlenin olduğu farklı platformlar araştırılır ve müşterilere rapor olarak sunulur. Alınan geri dönüşlere göre tekrar ayarlamalar yapılarak reklam programının en iyi şekilde optimize edilmesi sağlanır.

Seo Hizmeti

İnternet ortamına giren her firmanın seo hizmetine ihtiyacı vardır. Seo hizmetimizde arama motorlarının belirlediği şartlara göre müşteri web sitelerinin düzenlenip sıklıkla güncellenmesi ile başlar.

Seo hizmetimizde sitenizde içerik varsa bu içeriklerin seoya uygun hale getirilerek başlarız. Seo için sektörünüzün bahsekonu olduğu güçlü web siteleri ile bağlantı kurup backlink alma araştırmaları yaparız. Seo hizmetimizde istenirse aylık veya haftalık olarak belirli sayıda makale üretme işlemi de yapılabilir. Seo hizmetinde ayrıca web siteniz de detaylı olarak incelenir ve hızlandırma çalışmaları yapılır.

Sosyal Medya Yönetimi

İnternetin en popüler sosyal medyaları olan Twitter,Instagram ve Facebook sayfalarınızda firmanızın tanıtımını profesyonel bir şekilde sağlıyoruz. İstenirse hesaplarınızı sıfırdan biz açarak başlayabiliriz.

Kendi hesabınız var ise yönetimi alarak ister günlük ister haftalık olarak düzenli şekilde paylaşım yapıyoruz. Bunun yanı sıra ürün tanıtımı için grafik hazırlayıp paylaşımını da yapabiliyoruz. Önemli günler ve haftalar için firmanıza özel grafik ve paylaşımlar da gerçekleştirilebilir. Firma sayfanızı takipçi anlamında büyükmek isterseniz ona uygun çalışma sağlanır.

Shape
Shape
Shape
Shape